Wydarzenia

Stand-up Rypin | Monika Nowogrodzka i Karol Kopiec

dodano 2023-03-02 19:13:34
rozpoczęcie:
2023-03-24 19:00
miejsce:
Klub Rozrywki TINA, Rypin, Mławska 16A
bilety:

Rypin! Już 24 marca zapraszamy na wieczór komediowy ze stand-up"em! Wystąpią przed Wami:

KAROL KOPIEC w programie "Autodiagnoza"
Stand-up"er, improwizator. Na scenie od 2008 roku. Laureat praktycznie wszystkich polskich przeglądów komediowych. Wystąpił m.in. w kilku sezonach Comedy Central prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie TVN"u. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również na antenie TVP2 w takich programach jak: "Dzięki Bogu już weekend" oraz "Tylko dla dorosłych". Karol tak pisze o swoim programie: Mój najnowszy program zatytułowałem "Autodiagnoza" i bynajmniej nie będzie to stand-up o warsztatach samochodowych Będzie to próba odnalezienia siebie w tych jakże ciekawych czasach.

MONIKA NOWOGRODZKA w programie "TO SIĘ nie MOŻE UDAĆ"
Aktorka i komiczka. Od lutego tego roku występuje z nowym programem komediowym pt. "To się nie może udać", gdzie łączy różne formy, m.in. stand-up"u i piosenki. Grała na wielu scenach w całej Polsce, najdalej grała w Świnoujściu, Jaworze i Terespolu.

Prowadzenie: Marcin Fala Falkiewicz

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Karol Kopiec
artyści:
Karol Kopiec
Karol Kopiec to polski komik uprawiający stand-up comedy. Występował zarówno w pierwszym jak i drugim sezonie Comedy Central Prezentuje. Uczestnik wielu przeglądów kabaretowych w Polsce, charakteryzujący się abstrakcyjnym poczuciem humoru zmieszanym ze sporą dawką improwizacji. Współpracował m.in. z: Instytutem Teatralnym, Teatrem Academia, Teatrem Improwizowanym Klancyk! Od roku współpracuje sam ze sobą. Od tego czasu jest częściej wzywany na dywanik, ale traktuje to, jako rozwój osobisty. Z owoców morza lubi śledzie, a ze sportów zimowych - basen i bieżnia. Uważa, że kradzież pianin jest nie kulturalna. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Rypin
8.7°C
wschód słońca: 06:18
zachód słońca: 19:14
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Rypinie

kiedy
2023-04-17 19:00
miejsce
Rypiński Dom Kultury, Rypin,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-28 16:00
miejsce
Rypiński Dom Kultury, Rypin,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-28 18:00
miejsce
Rypiński Dom Kultury, Rypin,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-29 10:00
miejsce
Rypiński Dom Kultury, Rypin,...
wstęp biletowany